Rinovim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas at ornare ex, id volutpat risus. Pellentesque vestibulum at leo in dignissim. Duis sit amet tortor sem.

Biznese

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas at ornare ex, id volutpat risus. Pellentesque vestibulum at leo in dignissim. Duis sit amet tortor sem.

Ndertesa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas at ornare ex, id volutpat risus. Pellentesque vestibulum at leo in dignissim. Duis sit amet tortor sem.

Exclusive

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas at ornare ex, id volutpat risus. Pellentesque vestibulum at leo in dignissim. Duis sit amet tortor sem.

0
YEARS ON MARKET
0
COMPLETED PROJECTS
0
TRAINED PROFESSIONALS
0
ALBANIA OFFICES

Parllaku Glass

Parllaku Glass sh.p.k është nje nga firmat me te medha ne Shqiperi ne perpunimin e xhamit dhe aluminit. Me nje eksperice 20 vjecare ne treg kompania jon ofron linjat me moderne ne treg. Ne ju ofrojme cilesi dhe garanci per produktet qe ju keni nevoje. Parllaku Glass prodhon sisteme alumini për të gjitha përdorimet, të cilat dizenjohen, prodhohen dhe testohen nga Kompania me e madhe e ne kete sektor ne Itali Eku (www.eku.it) dhe pastaj importohen nga kompania jone.

Na Gjeni

Rruga e Kavajes
Tirane, Albania 1001

E Hene – E Premte: 9:00AM–5:00PM
E shune & E Diel: 11:00AM–3:00PM

AJO CFARE BEJME ?

E themeluar në vitin 1993 në Tiranë, ParllakuGlass Sh.pk është një kompani e specializuar në punime dhe instalime te produkteve të xhamit dhe aluminit.
Ne sjellim profesionalizem dhe përvojë shumevjecare në të dyja fushat dhe kemi menaxhuar me sukses qindra projekte tregtare dhe rezidenciale që përfshijnë të gjitha format e xhamit dhe aluminit arkitektonik.
Vëmendja e firmës tonë është e përqendruar në detaje dhe shërbimin ndaj klientit, gjë e cila na lejon të përdorim mjeshterine ne kete fushe duke perballuar keshtu projektet e vogla deri tek ato me te medhate dhe duke u pershtatur çdo nevoje te klienteve tane.

MONTIME XHAMI

Merrni shërbime të cilësisë së lartë të montimit të xhamit nga ekspertët në Parllaku Glass.

DRU DHE DURALUMIN

Ne kombinojmë drurin dhe aluminin për të krijuar përzierjen optimale per ruajten me efikasitet te energjisë.

DRITARE DHE DYER PVC

Produktet tona kane nje cilesi te larte ne gjithe siperfaqen dhe profile te konturuara ne menyre precize.

MONTIME DURALUMINI

Ne i ofrojmë klientëve tanë "Sistemet EKU", materiale më të mira duraluminim në mënyrë që të ruhet temperatura e brendshme e mjediseve të tyre.

NA KONTAKTONI
EMER :
SUBJEKTI :
EMAIL *

SI MUND TJU NDIHMOJME?

0
VJET EKSPERIENCË
0
PROJEKTE TË REALIZUARA
0
PROFESIONIST TË TRAJNUAR
0
ZYRA NË SHQIPËRI

VLERAT TONA

Te besueshëm, ekspert dhe të fokusuar në cilësi. Kjo është se si kompania jonë përpiqet të arrijë sukses afatgjatë korporativ. “Besimi duhet të fitohet dhe pastaj të ruhet si një mall i çmuar”.

PROJEKTE TE PËRFUNDUARA

Load More Posts

GOLD PARTNER

Parllaku-Glass sh.pk është një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri në përpunimin e xhamit dhe aluminit. Me 25 vjet eksperiencë në këtë fushë, kompania jonë ofron linjat më të fundit dhe moderne në treg. Ne ofrojmë cilësi dhe garanci për produktet që ju nevojiten. Parllaku Glass ofron sisteme prej alumini dhe xhami për të gjitha përdorimet, të cilat janë projektuar, prodhuar dhe testuar nga një prej kompanive më të mëdha në Itali “EKU” e cila është edhe partneri yne kryesor dhe me te cilen bashkepunojme prej vitesh. Sistemet EKU jane garancia jone.